Cyklo Tour 2008

Jedná se o celoroční soutěž pořádanou oddílem Seš-LOST. Je určena pro všechny členy pionýrské skupiny PS Vysočina a jejich rodiče, sourozence a kamarády. Především ty, kteří jezdí rádi na kole.

Pravidla jsou jednoduchá:

Úkolem je vlastními silami na kole projet co nejvíce obcí v okolí Svitav. Jejich seznam je v této tabulce.
Ta je rozdělena do pěti částí podle měst, ke kterým obce přísluší.

Pro zjištění počtu projetých obcí si každý u dopravní značky „Obec“ nebo „Konec obce“ pořídí fotku se svým kolem. Tu pak pošle na mailovou adresu psvysocina@seznam.cz Po jejím doručení bude v tabulce obcí zapsáno jméno člena skupiny a fotka bude vyvěšena na našich stránkách.

Soutěžící budou rozděleni do čtyř kategorií:
  • Členové skupiny 0 – 11 let
  • Členové skupiny 12 – 18 let
  • Členové skupiny 18 – 99 let
  • Hosté

Soutěž bude probíhat po celý rok 2008. Po jejím ukončení dne 31.12. budou dle počtu navštívených obcí vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií. Při rovnosti počtu projetých obcí z tabulky rozhodují fotky z obcí, které v tabulce uvedeny nejsou. Při vyhlášení samozřejmě nesmí chybět předání odměn. Ty jsou zatím překvapením, ale rozhodně budou stát za to!

Dotazy k pravidlům piště do Vzkazů na našich stránkách, nebo na email psvysocina@seznam.cz